KONST / Litografier / Färglitografi 13857383
nr 1385 7383
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/250. Motivet: 28x38cm, yttermått inklusive ram: 44x54cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:12:06
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz